×

Hata mesajı

Notice: unserialize(): Error at offset 4 of 4 bytes in variable_initialize() (line 1202 of /home/yeeorg/public_html/includes/bootstrap.inc).

Yüreklerde AKİF, Dillerde HÜRRİYET

Yazıcı-dostu sürüm

İstiklal Marşımızın kabulünün 101. Yıldönümü münasebetiyle, 14 Mart 2022 tarihinde Dakar Yunus Emre Enstitüsü’nde T.C. Dakar Büyükelçiliği eşgüdümünde “Yüreklerde Akif, Dillerde Hürriyet” temasıyla Mehmet Akif Ersoy’u anma etkinliği düzenlendi.

Aziz şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, T.C. Dakar Büyükelçiliği Askeri Ataşesi Levent Sebahattin Güldağı’nın Çanakkale Zaferi’ne ilişkin sunumu ve T.C. Dakar Büyükelçisi Ahmet Kavas’ın konuşmaları ile devam etti. 

Dakar’da bulunan Türk kurumları çalışanları, akademisyenler ve kursiyerlerin katılımı ile gerçekleştirilen program, Dakar Yunus Emre Enstitüsü bahçesinde düzenlenen kokteyl ile sona erdi.

Diğer Etkinlikler

Türkiye Cumhuriyeti Dakar Büyükelçiliği Kançılaryasında 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla anma...

29 Mart 2022 tarihinde Batı Afrika'nın en büyük üniversitesi olan Cheikh Anta Diop Üniversitesi'nin Konferans Salonu'...

Dakar Yunus Emre Enstitüsü’nde, Cap Manuel Kışlası’nda Türkçe öğrenen askerlere yönelik T.C. Dakar Büyükelçiliği Askeri...

Dakar Yunus Emre Enstitüsünde (YEE) Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 98'inci yıl dönümü dolayısıyla konferans...